Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-08, 21:54   #1581
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ma trochę kataru, ale to chyba przez zęby..
Mam nadzieję, że lada chwila wyjdą wszystkie, bo oszaleję [emoji18]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, chce Cię martwić, ale zanim wszystkie wyjdą ... ;-)

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Mamy w Gdansku jakis chory system... liczy sie kolejnosc zgloszen ale tez punkty przyznawane za rozne rzeczy. Emilka dostala tylko punkty za szczepienia i to ze oboje rodzicow pracuje. Ale jest masa punktow za jakies rzeczy jak rodziny wielodzietne, niepelnosprawnosci , bycie studentem, biedna rodzina itp. No i ludzie co maja napykane punktow co miesiac wskakuja w kolejke przed nas. Tak wiec w styczniu bylam trzysta ktoras w kolejce ,a teraz ponad 500 ...

Ohh ja juz niepamietam co to jest 2h drzemki. 25 min z zegarkiem w reku Codziennie sie dziwie jakim cudem tak szybko minelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko wszystkim, ale dlaczego studenci mają dodatkowe punkty... u nas lekarze

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja Wam zazdroszczę, że maluchy zasypiają około 20:00. Kornel idzie spać jak starszy, czyli koło 21:30-22:00, przesunęła się nam ta godzina odkąd w domu są razem i na razie nie zapowiada się żeby to się zmieniło. Wstają różnie, 7, 8, czasami 9.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, ale musiałaś mieć długi, ciężki dzień Mnie mąż zmienił o 17, położyłam się na 15 min z słuchawkami i posłuchałam muzyki, na koniec dnia mówi do mnie: „ współczuje, mam dość” ;-)

U nas ostatnio śpią najpóźniej o 21, ale Oliwia wstaje czasem już przed 6... więc tak źle, tak nie dobrze ....
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując