Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Vinted
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-19, 11:05   #963
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kiedyś sprzedawałam zestaw wzorników do lakierów do paznokci, 5 szt za 5 zł. Odezwała się Pani że chce tylko 1 i obraziła się jak odmówiłam pisząc, że mi się nie opłaca bo koperta i wydrukowanie etykiety więcej kosztują plus mój czas na opakowanie i druga do i z kiosku ruchu.
Doskonale Cię rozumiem.
Wystawiłam t-shirty po dziecku (15 zł za 5 sztuk), a ludzie najpierw proszę o wymiary, potem metkę ze składem,a potem piszą, że chcą, ale tylko jeden tshirt z tego zestawu. Odmawiam, bo skoro sprzedaję zestaw, to nie bede sprzedawała ubranek po 3 zł za sztukę, szkoda mojego czasu...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Strasznie to wkurzające, ja rozumiem, pytanie o opuszczenie o 10, 20 % ale o połowę? bo i takie mam często pytania.

Wkurza mnie też dopytywanie się o wymiary, prośby o mierzenie ubrań, o jakieś szczegóły a potem-nawet słowa dziękuję. Ja nie oczekuję że od razu każdy kupi kto pyta o wymiary ale słowo-dziękuję naprawdę nie kosztuje dużo.
Miałam też sytuacje (nie jedną) że osoba prosi o obniżkę ceny-zgadzam się a tam cisza-brak zakupu i ani słowa. Naprawdę czasem to chyba dzieci się tam bawią albo po prostu ktoś nie szanuje czasu innych i zawraca głowę a i tak nie ma zamiaru kupić.

dokładnie. chętnie podaję wymiary, robię zdjęcia metek itd, ale człowiek nawet zwykłego dziękuję nie napisze... i to coraz częściej takie sytuacje
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora