Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowe mamusie 2015 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 14:41   #2720
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Podpinam się pod Twoje posty. Z ust mi je wyjelas. Ja na wsi nawet sklepu nie mam bo splajtowal a co mówić o warsztatach.
Noc też fatalna bo mały marudzil, najlepiej to by na rękach spał, do tego katar. A jeszcze histeria przy próbach sciagnuecia glutow.pewnie to żeby są sprawca całej draki.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Ja w sumie karmienie traktuje jak obowiązek i wygode. Nie wiem czy jest dla mnie ważne pod względem poczucia bliskości bo jak przytulę małego to czuję większą bliskość. A z cycem to wiem poprostu że dobrze mu służy karmienie a dla mnie jest to wygodniejsze. Chce karmić do roku ale bardziej z praktycsnego punktu widzenua niż emocjonalnego
Tylko ta moja dziura ma jakieś 65 tys. mieszkańców a nic się w niej sensownego nie dzieje,

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja też myślałam że robie to tylko z obowiązku jak przestałam to mi się chce do niego po tulic z cycem on tak wtedy się uspokaja i patrzy na mnie błogo. 

Dziś znów napedzil mi stracha bo pękł mu naczyniak na brzuchu. Wiecie co przeżyłam przebierają go kiedy zobaczyłam body we krwi! ! W przeciągu 20 minut byłam już w przychodni. Okazuje się ze niepotrzebnie. Ale nikt mi nie powiedział ze tak może się zdazyc 😢😠
Uuu ale miałaś przeżycia
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując