Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-10, 19:06   #925
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Bingos, z tych które wkleiłam biorę B, a mam 70-75B

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Dzięki [emoji255]

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny? Ja dziś z jedzeniem nawet. Zrobiłam zupkę ogórkową na obiad, taka z duża ilością warzyw - bardzo treściwa. Byłam na spacerze i zaraz hula hoop i Mel B.

Ale czuję się średnio. W sensie moje ciało nie wygląda póki co lepiej, zrzuciłam może ze 2 kg i nic nie widać. Może lekko talia lepiej wygląda, to wszystko. Mam wrażenie, że nigdy nie będzie dobrze i już zostanę pulchniutka. Inna sprawa, że wątek jakoś ucichł.

Może go trochę rozruszamy? Np. wstawimy jakieś pseudo-motywacyjne fotki. Np. Gdybyście miały pokazać np. na przykładzie gwiazdy* jakiejś, to do jakiej sylwetki dążycie i na przykładzie jakiejś gwiazdy jak obecnie wygląda Wasza figura (wiadomo, plus minus) to kto to by był?
* lub przypadkowej osoby/zdjęcia znalezionego w necie.
Daj sobie trochę czasu, lepszy powolny spadek, ale trwały

No właśnie: co tu tak cicho???

Wiesz co, ja nie dążę do żadnej konkretnej, bo wiem że każdy ma inną budowę i pewnych rzeczy nie da się zmienić. Oczywiście trochę można pokombinować z sylwetką przy odpowiednim treningu i odżywianiu, ale ja ani nie trenuję na maxa ani też nie jem tak na tip top (kalorie i makro), więc nie będę oczekiwać cudów. Staram się trzymać wagę, w miarę regularnie ćwiczyć i tyle mi wystarczy

Ostatnio nie mam się czym chwalić, bo ani wczoraj ani dziś nie byłam na siłowni i (oprócz planka) nic nie ćwiczyłam Ale @ nadciąga, bola mnie (.)(.) i ogólnie nic mi się nie chce Będę nadrabiać po świętach już chyba
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując