Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-17, 06:02   #2330
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że się łamałam. Ale w końcu kupiłam używany w super stanie za mniej niż połowa jego ceny sklepowej. Po głębszej analizie oraz w związku z tym, że wózek będzie służył jednemu dziecku (bo więcej raczej nie planuję) i to tak naprawdę kilka miesięcy stwierdziłam, że szkoda mi wydawać ok. 2000,00 zł na model, który miałam upatrzony. Choć przyznaję bez bicia, że początkowo nie brałam za bardzo pod uwagę używanego. Trafił się używany, gdzie użytkowana była tak na prawdę tylko gondola (której środek można cały wyprać). Spacerówka chyba w ogóle nie była zamontowana na stelażu ani razu. Do tego były oczywiście wszystkie gadżety łącznie z osłonkami na koła, moskitierą, folią przeciwdeszczową, torbą itp.

Oczywiście nikogo nie namawiam, ale uważam, że to super rozwiązanie, szczególnie kiedy nie planuje się drugiego dziecka i wózek będzie faktycznie służył kilka miesięcy.

Ah, no i oczywiście, gdyby różnica w cenie była niewielka to nie kupiłabym używanego, bo wtedy byłoby to bez sensu. A na OL... niektórzy naprawdę poszaleli. Próbują np. sprzedać używany wózek 100,00 zł taniej niż w sklepie... bo i takie oferty się zdarzały ...
No ja uwazam ze warto korzystac jesli jest okazja. Gdybym musiala wiadomo bylby nowy. Ale skoro nie musze to lubie przyoszczedzic. Za to kasa moze byc na cos innego drozszego.Fotelik tez mam za darmo kompletnie,Mezowi do pracy kolega Czech przyniosl bo mial dwa wiec.... z najdrozszych zostalo mi lozeczko. a to nie jest taki koszt jak wozek np. Gadzety tylu monitor oddechu czy cokolwiek,ja nie kupuje. Przy dwojce nie mialam,uwazam ze nie jest mi to potrzebne. Jedynie jakis bujaczek moze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.

Edytowane przez mancia9301
Czas edycji: 2019-12-17 o 06:04
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora