Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-01, 08:53   #10
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
lady666macbeth
Witaj ! Chomikowanie pustych opakowań do zdjęć pod koniec miesiąca naprawdę wkręca
Jak duże zapasy posiadasz ?

a ga ta
_plinka



oolong
kasia6713

Wow, mnóstwo tego !
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
kaśka
Poszalałaś!
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
kasia6713 vel kaśka
Pomadkę Lacalut zużyłam chyba w zeszłym miesiącu- również w gratisie pasty do zębów- dla mnie mega! Nie sądziłam, że zwykła wazelinka tak bardzo przypadnie mi do gustu. Genialnie regenerowała usta.

Róż- u mnie wciąż na wykończeniu, mam kilka w użyciu/ kolekcji co prawda, ale ostatnimi czasy maltretuję tylko jeden. Skubany, mega wydajny, dobrze napigmentowany. Denko w opakowaniu spore, produkt został jedynie na brzegach, stety- niestety, pokruszył się i chyba go w końcu wywalę, no bo ile można telepać pędzlem te okruchy.
no przyznaję, że to moje rekordowe denko
Ale miałam chyba z 6 sztuk produktów, które zostały mi dosłownie na raz, więc tym bardziej się cieszę, że je skończyłam

Ta pomadka z Lacalut jest naprawdę super. Zero zapachu, zero smaku, więc na noc idealna

Róż wywal! Ja też miałam duży problem z tym, no ale jak już się to stało to nawet o tym nie myślę tym bardziej, że masz kilka innych
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując