Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-23, 11:45   #2177
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Ja mam łojotok tylko skóry głowy. Brak trądziku itp.
Co do gorszych dni, nie radzę sobie... Staram się zająć dziećmi, poczytać... Kiedyś piłam radlerka, ale obecnie wracam do formy po ciąży i eliminuje zbędne kalorie.
Myślę, że mogę się juz wypowiedzieć na temat efektów przeszczepu. Jestem przeszło rok od operacji. Dziewczyny efekt jest znikomy... Oczywiście jest to sprawa indywidualna, ale w moim przypadku nie ma szału... jest minimalnie lepiej, czy warto było? Mąż mówi, że tak... ale wiecie, jak to jest z tym gadaniem/pocieszaniem chłopów [emoji6] Wiem, że musiałam spróbować wszystkiego, teraz zostały mi tylko leki i pigmentacja skóry głowy... Załamka. No coz, kiedyś miałam piękne włosy, ale to przeszłość. Buziaki dla wszystkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasiateacher, trzymaj się [emoji5] Wszystkie musimy się wspierać [emoji8]. Ja też mam "tylko" łojotok skóry głowy. Włosy myję codziennie rano, bo gdybym myła wieczorem, to rano byłoby nieciekawie [emoji24]. Też najgorszy mam "szczyt" głowy. Ale maleńki sukcesik - ŁZS zaleczony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując