Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-09, 15:12   #2313
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Zoya11 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ally ja pisalam o lysieniu telogenowym,ze mozna dostac po ciazy i po anty.Mozna tez po anty lysiec androgenowo,albo i tak i tak,to sie nie wyklucza a łączy czasami.


Najgorsza opcja to łysienie androgenowe z genetycznej nadwrażliwości na androgeny,tego sie nie da wyleczyc,to miałam na myśli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ok, to tutaj jak najbardziej się zgadzamy zrozumiałam, że po tabletkach anty zawsze jest to telogen. A sama jestem przykładem, że niekoniecznie u mnie po prostu po odstawieniu pigułek zaczęły w organizmie mocno dominować androgeny i wypadanie niestety nie miało charakteru telogenowego, o czym świadczyła zmiana struktury włosów i okolice,gdzie najwięcej ich ubyło. Długotrwałe i mocne wypadanie telogenowe przerabiałam również niestety ostatnio Ja mam bardzo wrażliwe cebulki - każdy problem hormonalny, choćby lekki brak równowagi, niedobory witamin, stres, itp. odbijają się mocno na włosach i lecą jak szalone.

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2019-08-09 o 15:25
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując