Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza - most wanted
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-04, 16:54   #11
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: metamorfoza - buffy - nr 3 :)

i ostatnia propozycja i obiecuje, juz wiecej nie bede [img]icons/icon10.gif[/img]

1.Moooocno wycieniowane włoski na samiutkich końcach + stopniowanie , tak by uzyskać efekt zwiększonej ich objętości [img]icons/icon7.gif[/img] + grzyweczka- tak , tak na prosto [img]icons/icon7.gif[/img]

2.Podobnie jak wyzej, ale wersja mniejsza objętościowo [img]icons/icon7.gif[/img]i grzyweczka asymetryczna jakby [img]icons/icon12.gif[/img]

3.Upięcie- czasem mozna i tak [img]icons/icon7.gif[/img] z grzyweczką na prosto- jakis uroczy zaplątaniec z tyłu łepka [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] no i na tyle [img]icons/icon7.gif[/img]

pytanie: buffy - cos robimy z kolorkiem ? [img]icons/icon7.gif[/img] bo ja bym cos porobiła..mmm [img]icons/icon7.gif[/img] a ten- no... a z makijazykiem, tyz ? [img]icons/icon7.gif[/img]

napisz, a ja sie postaram cos wymyslic [img]icons/icon7.gif[/img] dooooopinguje babki do wymyslania [img]icons/icon7.gif[/img] Buniek!!! wymyslac [img]icons/icon7.gif[/img] !! Magus... [img]icons/icon7.gif[/img]SZefowa [img]icons/icon29.gif[/img] cos napewno pieknego wklei, z czego bedzie mozna czerpać inspiracje [img]icons/icon7.gif[/img]

no, to ja ide pracowac [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując