Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-08, 10:06   #1697
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 8

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;39110380]Jak się dobrze nastawię psychicznie to kto wie, może gdzieś pobiegnę?

Ja się ostatnio nie rozglądałam za tymi rzeczami sportowymi, więc nawet nie wiedziałam, że jeszcze są. Teraz jak tu dziewczyny o tym pisały to zerknę w tych co bywam, chciałabym kupić sobie matę, bo buty mam, ale jak buty zobaczę to dam znać.[/QUOTE]

jak bedziesz widziala mate to daj znac gdzie

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość

ale z Was nocne marki
ja po całym dniu, najpierw tylko z maluchem, a potem z resztą dzieci, padam jak zabita... za to od rana na nogach

I melduję, ze wczoraj też skromnie, bo tylko 2 oponki własnej roboty.... a pachnialy, kusiły... obdarowałam za to całą rodzinkę ... niech innym idzie w boczki

No i dzisiaj moje pomiary po miesiacu ćwiczeń (niezbyt intensywnych, ale jednak )
było 68 cm -talia - jest 67 cm
było 80 cm - brzuch/pępek - jest 79 cm (jakoś nisko mam ten pępek )
było 91 cm - biodra - jest 90 cm
było 51 cm - udo - jest 49 cm (tu mogłoby już nie spadać...)

dla jasności: wzrost - 165 cm, waga - 53 kg
ladne spadki

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie!

Niestety zgrzeszyłam- ostał się jeden pączek i zjadłam go po śniadaniu Całe szczęście, że cały dzień przede mną, więc zamierzam go spalić

Horo piękne wymiary! Zazdroszczę wymiarów ud! Ja niestety przy takim samym wzroście warzę ok. 60 kg :<
oooo, kogo ja tu widze

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
biustu nie podaję, bo mam trochę "oszukany", ale z tego tytulu moglabym odjąć na wadze ponad kilogram
no tylko troche
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora