Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-26, 18:00   #1038
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja chyba tez niwdlugo oleje ten system wybudzania do karmienia. Zaspana mi sie i tak nie najada i potem x godzin mamy wyciete z zyciorysu.

Mi na odkladanie czasami pomaga karmienie w spiworku. Jak ja w nim odloze to czasem nie zauwazy, ze jest w lozeczku. Jak odloze do zimnego lozeczka i przykryje to bankowo bedzie ryk.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Moge to chyba oficjalnie powiedziec - nie potrafie i nie cierpie karmic piersia
Przy moim pulpicie (prawie 4kg) też mi poradzono, żeby wzbudzać. Tyle, że mój i tak się sam budzi, więc olałam. Jak już macie po żółtaczce to też bym olała.
Ja generalnie problemów z kamieniem nie mam, ale żebym to lubiła to na pewno nie. Boli to po prostu na początku i tyle[emoji13] ale późnej jest to bardziej komfortowe, bo nie boli za każdym razem. A i dziecko szybciej się z tym wszystkim uwija [emoji6] no i nie żyjesz w stresie czy jest mleko czy nie.
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja się dopiero uczę zeby go odstawić bo pierwszej nocy wisial mi calutki czas na cycu co nas daleko nie zaprowadzi ;p dzisiejszej nocy miał naswietlanie na oddziale i wołały mnie na karmienie ale mimo to jeszcze nie było tego tyle żeby nie musiały dokarmiac. Teraz dostalam lampę do sali i sama musze ćwiczyć karmienie i odkładanie zeby w niej leżał [emoji85] ale smoczek się widzę przyjął więc chociaż troszkę to pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jak się pojawi dość pokarmu, to nie będzie tak wisiał? Mocne kciuki, za szybkie wyjście.
U nas też smoczek jest w użyciu[emoji16]
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Używa któraś z was odciągacz pokarmu? Przykłada się do drugiej piersi podczas karmienia i zamiast cieknąć we wkładkę to robi się zapas. O takie coś. Załącznik 7695921

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ja mam tak szczelne cycki, że wkładki laktacyjne noszę nie wiem po co[emoji51] A wam serio aż tyle leci, że jest co zbierać?
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Ultra, pierwszy raz coś takiego widzę. Ja mam zwykły laktator
Ale mi hormony buzuja. Raz becze, później się śmieję, raz kocham, raz mnie wnerwia wszystko kiedy to się skończy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie przez pierwszy tydzień tak tż denerwował , że myślałam że o rozwód wystąpie. Ale na szczęście etap płaczów mnie nie spotkał. Ogólnie jakoś tak spokojniej to wszystko przechodzę niż za B pierwszym razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując