Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zamojskie panny młode :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-25, 17:35   #4956
guciaigucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zamojskie panny młode :)

wymigiwanie się od obowiązków panny młodej moim zdaniem nie jest na miejscu. Przecież to panna/pani młoda jest jakby gospodynią i razem z panem młodym - gospodarzami całego wesela. Nie wyobrażam sobie, żeby na weselu kto inny za mnie/ za nas załatwiał jakieś sprawy, jesteśmy chyba już dorośli i odpowiedzialni?Świadek jak dla mnie odgrywa rolę w kościele i na tym ta rola się kończy, resztę załatwiają - przed - narzeczeni, po - małżeństwo. Ale jak kto uważa...

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

I jeszcze pytanko, trzeba odświeżyć ten temat...

Czy miał ktoś wesele na górnej sali w Tyszowcach w Szewskiej Pasji?
Będą wtedy 2 wesela, 1 na dole - czyjeś, drugie na górze - nasze. Do sali wchodzi się po schodach - no ok, jest jak jest, nie da sie inaczej...
Czy muzyka z dolnej sali nie zagłusza na górnej? i odwrotnie? Prawde mówiąc mam obawy, że moze tak być. I czy widoczny może być dysonans wobec dwóch różnych wesel, czy para młoda może łatwo spotkać drugą parę młodą? Wiem, że być może problem z .d...y, ale dopiero teraz mi przyszło to do głowy, ale przecież są ważniejsze sprawy w życiu niż sala na wesele.
guciaigucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując