Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy da się wyjść z zauroczenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-22, 12:33   #23
jaro97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy da się wyjść z zauroczenia?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zależy od tego, czy wiem naprawdę, czy się domyślam.

Jeśli wiem na pewno, to raczej oziębiam relację, ale bez szału. Po prostu nie wychodzę z inicjatywą żadnych dodatkowych aktywności sam na sam (przykładowo jak idę zrobić kawę do kuchni to kumpla zapytam, czy idzie ze mną, takiego, który się podkochuje zapytam, czy mu zrobić też).

Jeśli wiem, a nie mamy wspólnych zobowiązań typu praca itd., to powoli urywam kontakt.

Jeśli się domyślam, to zachowuję się normalnie. Ale raczej rzadko się domyślam, bo trzeba mnie bezpośrednim flirtem walnąć w łeb ze dwa razy, żebym w ogóle zaczęła rozważać taką możliwość. Sama żartuję i rzucam teksty, które można odebrać jako flirt bez przerwy, więc u innych widzę to tak samo. No i dopóki mi obiekt nie powie, to nie mam takiego ego, żeby uznać, że to jakieś zauroczenie moją osobą.

Co do pierwszego - już nie będzie tak samo. Musisz się zdystansować, cudów nie ma. Tak się czasem dzieje.
Jedyne po czym chyba mogłaby poznać to, że na ostatnich bankietach firmowych poświęcałem jej sporo czasu, więcej niż na wcześniejszych. Na szczęście chyba nie osaczałem jej i sama chyba chciała gadać, nawet potem mnie zawołała tak spontanicznie "chodź idziemy jeść" czy coś takiego.
Także może nie jest tak źle, czy teraz zachowuje się względem mnie bardziej ozięble, może trochę... ale pewnie ja tak teraz po prostu za bardzo reaguję.
jaro97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując