Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek- mój dziennik.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-23, 21:41   #621
Mosesles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Dermatolog chce się w ten sposób zabezpieczyć, gdybyś zaszła w ciążę podczas kuracji (a wiadomo jakie to ryzyko), to żeby było 100% jasne, że lekarz wyjaśnił Ci wszystkie niebezpieczeństwa i nie poniesie żadnych konsekwencji. Rozpoczynając leczenie podpisujesz też "umowę", że jesteś wszystkiego świadoma.

Czytałam, że niektórzy dermatolodzy życzą sobie regularnych testów, że nie jesteś w ciąży. Mój nigdy o to nie prosił, ani nie przynosiłam żadnych zaświadczeń od ginekologa, że biorę tabletki anty. Więc jeśli nie chcesz ich brać, to teoretycznie możesz skłamać Pytanie czy warto?
[QUOTE=aga024;88955580]Dermatolog chce się w ten sposób zabezpieczyć, gdybyś zaszła w ciążę podczas kuracji (a wiadomo jakie to ryzyko), to żeby było 100% jasne, że lekarz wyjaśnił Ci wszystkie niebezpieczeństwa i nie poniesie żadnych konsekwencji. Rozpoczynając leczenie podpisujesz też "umowę", że jesteś wszystkiego świadoma.

Czytałam, że niektórzy dermatolodzy życzą sobie regularnych testów, że nie jesteś w ciąży. Mój nigdy o to nie prosił, ani nie przynosiłam żadnych zaświadczeń od ginekologa, że biorę tabletki anty. Więc jeśli nie chcesz ich brać, to teoretycznie możesz skłamać Pytanie czy warto?
Mosesles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując