Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-15, 08:56   #92
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez Margaretka1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na forum i przyznam szczerze, że mam coraz więcej obaw oraz jak się okazuje - zerową wiedzę na temat powiększania biustu A tym bardziej na temat tych wszystkich implantów: rodzajów, rozmiarów, wyjściówek... Czarna magia!
Długo myślałam nad tym zabiegiem. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że ja chyba nie potrzebuję dużego, nowego biustu Potrzebuję tylko naprawić asymetrię tego posiadanego. Jedną pierś mam o około rozmiar mniejszą niż drugą. Czy któraś może orientuje się, czy można to naprawić innym sposobem niż operacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Hej!
Żadna z nas nie urodziła się z tą wiedzą dotyczącą operacji, implantów, rekonwalescencji itd. Po prostu trzeba poświęcić czas i zdobyć tę wiedzę Pochodzić na konsultację do chirurgów i popytać oraz szukać w internecie.
Co do poprawy asymetrii w inny sposób niż operacja - PODOBNO jest przeszczep tłuszczu, ale jak fora i grupy na FB długie i szerokie, to nie natknęłam się na nikogo, kto to robił. Efekty są nieprzewidywalne i malejące w czasie, a cena nie tak bardzo korzystna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując