Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspolczesna PIN-UP GIRL???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 17:22   #80
PaSsIoNa
Raczkowanie
 
Avatar PaSsIoNa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 117
GG do PaSsIoNa Send a message via Skype™ to PaSsIoNa
Dot.: Wspolczesna PIN-UP GIRL???

Cytat:
Napisane przez Ewka.A Pokaż wiadomość
Mi się podobają ale zdjęcia z sesji może dlatego,że modelka jest już uczesana i "ubrana" jakoś ten makijaż na tych zdjęciach nie wygląda tak ostro.Fajna stylizacja
dzieki, wiadomo ze makijaz zawsze lepiej wyglada jak juz wszystko jest tak jak ma byc a pozatym moja modeleczka byla ladniejsza niz ja i to jest to


Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Pierwsze cztery fotki, te bez ps, nie podobają mi się, a raczej sposób, w jaki pomalowane są policzki i brwi. Wygląda to bardzo nienaturalnie i agresywnie. Natomiast dwa ostatnie zdjęcia są cudowne, makijaż wygląda zupełnie inaczej, pięknie po prostu!
dziekuje slicznie, po pierwsze na zadncyh zdjeciach NIE UZYLAM PHOTOSHOPA oprocz oczywiscie lekkiego kontrastu. pierwsze zdjecia sa mocniejsze z tego wzgledu ze probowalam przed sesja jak to by wygladalo a poliki tez byly tak pomalowane tylko ze na sesji swiatlo bylo mocne i "wymazalo" intensywnosc

Cytat:
Napisane przez sylwiakruk Pokaż wiadomość
fajny pomysł! ale ogólnie moim zdaniem brwi są trochę za mocno pomalowane i policzki też za mocno. fajnie by było gdyby kreska była trochę dalej wyciągnięta na oku. i byłby totalny czad!
dzieki serdeczne, mam nadzieje ze chodzi Ci ze brwi na moich fotkach sa za mocno pomalowane bo te na modelce sa taki jak powinny byc czyli koloru jej wlosow :P
__________________
MAKE-UP...There are no rules!!!

PaSsIoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując