Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 13:28   #908
Aneta_Ch
Administrator KWC
 
Avatar Aneta_Ch
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez JustynaKap Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Nie widać dzisiejszych recenzji...wiadomo czy ten problem będzie rozwiązany?

problem został zgłoszony, jak tylko będę wiedziała coś więcej to wrócę z info
niestety do momentu rozwiązania problemu wszelkie poprawki trzeba bedzie odkladac na dzien nastepny, bo wtedy faktycznie sie pojawia w widoku ta recenzja

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy problem jest znany i czy był zgłaszany (wyszukiwarka nie pomogła) - dotyczy funkcji "Ulubione":

1) Nie mogę dodać nowej przegródki - niby pokazuje się napis, że "Nowa przegródka została utworzona", ale jej nie ma.

2) Nie zgadza się liczba produktów w przegródkach - jest tak naprawdę mniejsza lub większa niż pokazuje lista (chodzi mi miejsce w profilu w zakładce "Ulubione" - z lewej strony jest lista zakładek oraz ilość produktów, jaka jest każdej z nich. Tak samo, kiedy klikam w rozwijaną listę w prawym górnym rogu.)
Być może błąd powstaje w momencie, kiedy jakieś kosmetyk został usunięty/scalony z innym już po tym, kiedy dodałam go do ulubionych.

od kiedy problem występuje?
czy probujesz dodać przegródkę z telefonu czy laptopa?
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 1 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Aneta_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując