Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-14, 00:11   #64
demi2208
Przyczajenie
 
Avatar demi2208
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

moj doszedl takze przy pieszczotach oralnych. bardzo mnie to ucieszylo, bo w koncu mu sie udalo

poza tym, jest mi troche glupio, bo za kazdym razem, kiedy sie kochamy ja mam przyjemnosci w brod, a on nic. i ja koncze dosyc szybko, a on chcialby dluzej. z tym, ze
kiedy kontynuujemy, wszystko mi boli albo robi mi sie niedobrze.. nie wiem, co jest. wiele razy juz plakalam z tego powodu, bo chcialabym dac mu conajmniej tyle przyjemnosc, ile otrzymuje od niego, a on twierdzi, ze najwazniejsze, ze mi jest dobrze i ze wlasnie to sprawia mu najwieksza przyjemnosc

co do twego chlopaka to nie mam pojecia 'co mu jest'. jesli piescisz go od ponad pol roku, a on nadal nic (ani razu??) to cos musi byc nie tak. ja takze nie jestem ekspertka w tych sprawach i kiedy moj chlopak poprosil bym piescila go oralnie troche sie przejelam i powiedzialam mu o tym, bo nie mialam pojecia co i jak. poprosilam go, by mi powiedzial jesli cos bedzie nie tak albo jesli wolalby zebym robila to inaczej. na szczescie poradzilam sobie bez jego podpowiedzi ;p mysle, ze twojemu chlopakowi takze cos nie odpowiada, ale wstydzi ci sie powiedziec, bo nie chce cie znanic czy nie chce bys myslala, ze jest mu z toba zle. namow go jednak, by badziej sie przed toba otworzyl i troche ci pomogl mowiac, co go kreci, a co nie. mi troche zajelo wyciagniecie z niego tych informacji, ale sie udalo
demi2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując