Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-10, 10:54   #684
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka taki urok wyższych stężeń kwasów. U mnie aż tak tragicznie to nie wygląda jak pokazują, czyli nie ma mocno ciemnej skóry, może by była gdybym nałożyła po 4warstwy. Tak czy siak trzeba odczekać swoje z plackami złuszczającymi. Próbuj pq age może Tobie podpasuje na tyle, że będziesz wykonywać serie
Widok tej nowej skóry pod "wylinką" jest zachwycający Ja na razie mam straszny rozpierdziel w głowie, co robić , jak połączyć wszystko co bym chciała stosować w sensowną i rozsądna całość Chcę jakoś to rozplanować z głową, ale głowa szaleje...Wczoraj sobie obiecałam już nie czytać o nowościach, na razie zgłębiam wiedzę o retinolu , ale jak tu sie skupić jak trafiam na art. o retinalu i już mnie nęci Wiosna tuż, tuż, więc muszę sie skupic na tym co mogę jeszcze teraz zdziałać. Na lato zostawię zobie PQ Age i delikatne zabiegi z dermapenem. Moim sukcesem są rozstepy na pośladkach, które "jechałam" co 3 tygodnie od jesieni i moim zdaniem uległy spłyceniu i zwężeniu.Mogłam zrobić zdjęcia dla porównania , ale cóż-liczy się że ja widze poprawę
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując