Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 12:58   #3822
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

To nie jego pierwszy skok na spożywkę. Na szczęście nigdy mu nic z tego powodu nie było. Mam teraz trudny okres, więc wszelkie dodatkowe rozpraszacze typu poranki i wieczory z kosmetykami mi się przydadzą.
Zabieram dzisiaj seniora do dużego parku, o ile tam doczłapie, to może też zrobię jakieś pamiątkowe zdjęcie jesieni

Zaczęłam czytać Sekrety urody Koreanek, a wcześniej kosmetologie naturalnie (na vloga jeszcze nie zaglądałam) i każda z autorek radzi coś innego. Raz można przeczytać, że oleje dla tłustej skóry ważne, a raz, że nie nadają się dla tego rodzaju cery. To samo ze złuszczaniem - jedna jest na nie, a jeżeli to peeling raz w miesiącu, druga pisze, że to podstawa.

W tym tygodniu przyjadą odzywki, maska i olej z Anwen, bo w końcu opłaciłam i zakupy z The Ordinary.
Muszę jeszcze chyba tylko kupić retinol i moja półeczka powoli robi się syta. I KH, bo denkuję.
Wychodzi na to, że na początku listopada mam operację, ale już przestałam panikować.

Polecacie jakiś filtr do tłustej skóry?

La Mary oj tak, jak każdy schroniskowiec, ale on to naprawdę z tym apetytem mógłby być labradorem
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-21 o 13:00
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora