Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 17:59   #3826
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny [emoji259] pozdrawiam z pracy [emoji6]

Wczoraj sobie znow zrobilam mezo I tym razem uzylam dermapena. Robilam na 36 igiel I na glebokosc wybralam 0.25 na razie, bo jeszcze sie troche balam [emoji12] ale nie bylo zle. Robilam tez na usta juz drugi raz zreszta, I serio sa pulchniejsze, powiedzialabym, ze znow sa takie jak po ostrzyknieviu, ale bez opuchlizny. Jestem w szoku, moge wkleilc fotke, bo pamietacie jak sie skarzylam, ze 2 miesiace od wstrxyknircia 1 ml prawie nie widac juz roznicy. Ogladam ostatnio te rozne vlogi o mikroiglowej z penem I rollerem I tak sie natknelam na vlogerki, ktore systematycznie sobie rolluja usta, widzialam foty sprzeda I po I jest roznica. Oczywiscie nie wygladaja jak wielkie pontony, ale sa pelniejsze, czerwiensze, no ladniejsze. Wiec stwierdzilam, ze tez bede robila [emoji6]

Pani R [emoji3526] piekne fotki, a gdzie to tak ladnie?

Uklika [emoji3526] super fotki, au nas juz widze rzeczy na BN, a jeszcze nawet swieta dziekczynienia nie bylo. Ba! Nawet Halloweenu [emoji6]

Mar_jolka [emoji3526] zapomnialam Ci odpisac, na szczescie doszlo serum na dzien przed podroza, wiec ok. Niestety, jak juz kiedys pisalam, nie mamy za ciekawych sasiadow, wiec bym raczej nie prosila [emoji6]

Bardzo ladny ten kolor wlosow LaMary [emoji3526]

Cinde [emoji3526] a ja chetnie sie skusze na kawal marchewkowca, bardzo lubie. Dawniej to prosilam zeby to dostawac na urodziny zamiast torta [emoji2]

Kamlisa [emoji3526] ja bym sie skusila na yonelle, mnie zainteresowalo, nawet sprawdzilam sobie na Amazon ale nie maja. Szkoda [emoji3526]

Pozdrawiam, musze teraz troche popracowac [emoji259]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora