Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wierzycie w wielką miłość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-21, 19:39   #31
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Wierzycie w wielką miłość?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88223149]Nie mam ideału z wyglądu. Albo mam z kimś chemię, albo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No ja właśnie też niby nie, też polega to na chemii, choć zauważyłam, że z pewnym typem chemia bywa większa i to zazwyczaj moje przeciwieństwo, czyli właśnie wysoki, dość mocno zbudowany brunet, ja jestem niska, drobna, chuda blondynka. Ale z blondynem też miałam chemię itp.
Właśnie ja w tę chemię wierzę, że ona ma jakiś tam sens przy doborze faceta, choć nie jest jedynym czynnikiem. Ale że bez chemii się nic trwałego nie zbuduje. A mam taką przyjaciółkę, która trwa w takim związku, bo "jest dobrze, on jest opiekuńczy, do sklepu pójdzie po bułki, za wycieczkę zapłaci a to duże ułatwienie", a seks uprawia, bo uprawia, ale bez szału. I uważa, że tak powinno być, bo w pewnym wieku już nie ma tych motyli ani iskierek. Ja się chyba nie zgadzam. To znaczy mam nadzieję, że z wiekiem nie przychodzi takie zblazowanie, że tylko facet z rozsądku, żeby przedłużyć gatunek i z kimś się zestarzeć. Buntuję się przeciwko temu. Chciałabym, bo kocham, a nie bo tak.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując