Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-22, 14:45   #1277
Yumimadoka
Przyczajenie
 
Avatar Yumimadoka
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 1
Dot.: Aesthetic Lublin

Cytat:
Napisane przez nowajakarolcia0607 Pokaż wiadomość
Witam zakładam ten wątek gdyż nie można dodać opinii nigdzie o szkole makijażu wymienionej wyżej a bardzo bym.chciała by Panie które szkolą się w niej dodały tu swoje opinie i.odczucia
Witam Post jak widzę został napisany baaardzo dawno temu. Ale co do szkoły Aesthetic w Lublinie, ja skończyłam ją w tym roku Robiłam w trybie online, co było w moim przypadku naprawdę świetną opcją. Gdyby nie ta szkoła, nie miałabym możliwości nauczyć się tylu rzeczy w ciągu roku w dodatku z domu. Czesne jest dość niewielkie, bo kosmetyki kupujemy sobie sami, można pracować na własnych lub kupować to, co szkoła poleca.
Przede wszystkim uczyliśmy się od podstaw, bo idąc do szkoły było założenie, że wszystkie startujemy od zera, i bardzo dobrze, bo naprawdę całkowitych podstaw od razu się nauczyliśmy wszyscy i startowaliśmy z pierwszymi makijażami na tym samym poziomie. Ogólnie makijaze jakie wykonywalismy były: wieczorowe, dzienne, ślubne, dla kobiet dojrzałych, dla cer problemowych, były fotograficzne, biżuteryjne... Poza tym mieliśmy od podstaw do zaawansowanych technik, ja np. kończyłam specjalizację charakteryzatorską Ogólnie zajęcia obejmowały: wizaż w teorii i praktyce, stylizacja, rysunek, podstawy stylizacji fryzur, florystyka, angielski zawodowy (jak ktoś nie umie nic, to spokojnie, poradzi sobie, bo fajnie wszystko jest wytłumaczone), podstawy pielęgnacji i fotografii. Ogólnie osobiście jestem zadowolona ze szkoły, można otrzymać dostęp czasem do masy kursów, masa pdfów z materiałami do nauki. Zadania są, ale na spokojnie, wszystko do ogarnięcia
No i czasem zdarzy sie miła niespodzianka, ja np. jako uczennica miałam okazję pod skrzydłami szkoły uczestniczyć w spektaklu teatralnym i wykonywać charakteryzację
Ogólnie, na próbę warto chociażby jakiś kurs kupić sobie, aby sprawdzić, czy ten tryb zajęć nam pasuje
Aaa i zajęcia są zapisywane, nic nie przepada, jak nie jest się na żywo
Yumimadoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując