Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zostawił mnie....przypadek jak milion innych.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 12:17   #24
stokrotkapolna1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: zostawił mnie....przypadek jak milion innych.

Cytat:
Napisane przez nightingale__ Pokaż wiadomość
Facet mydlił Ci oczy przez dwa lata, nie chciał dogadać się w sprawie Waszego przyszłego miejsca zamieszkania, bo gdyby chciał, coś byście postanowili. Do tego założył konto na portalu randkowym i poznał kogoś innego będąc w związku z Tobą. Czy Ty na serio chcesz na niego czekać? Po co? Walczyć? O co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sama nie wiem, czemu mi to przyszło do głowy. Klapki na oczach i zaćmienie umysłu. Chyba dlatego, że przez chwilę nie wyobrażałam sobie dalej życia bez niego. Myślałam, że sobie nie poradzę. Teraz sobie powoli składam obraz całej sytuacji. Widzę, rzeczy, których wcześniej nie widziałam i nie chciałam widzieć. To jak miał wygodnie, bo to ja wszystko załatwiałam, organizowałam wyjazdy, mobilizowałam do zmiany pracy ( a właściwie to mu ją znalazłam) itp. Naprawdę dużo dla niego zrobiłam, no i dostałam za to w du***. Akurat wtedy, gdy potrzebowałam jego wsparcia, bo zwolnili mnie z pracy. Chciałam zmian, myślałam że w końcu coś się ruszy do przodu. No i ruszyło się, co prawda nie w tą stronę, którą myślałam. Teraz wiem, że to dla mnie tylko dobrze, bo traciłabym dalej czas w związku bez przyszłości.
stokrotkapolna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując