Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki perfum
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-03, 21:40   #119
dingo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Drogie Podróbki Na Allegro

Witam.
Temat stary jak świat ale ciągle na TOPIE. Chciałbym przestrzec ludzi wierzących, że na Allegro można kupić dużo tańszy oryginalny perfum. Jeśli kupujemy wodę za 75PLN ( za 100mll i wiecej) na allegro to z góry wiemy, że dostaniemy podróbke (jakość adekwatna do ceny). Ale przesadą są aukcje w których sprzedawcy piszą, że woda toaletowa pochodzi z promu (chyba zatopionego ), Angli lub strefy bezcłowej. Na lotniskach jest taniej ale nie bez przesady (można zaoszczedzić max ok 50 PLN na wodzi 50mll), więc jeśli ktoś chce na tym zarabiać to może to sprzedać 30PLN taniej.
Kropkę nad "I" postawiła moja rozmowa ze sprzedawca na Allegro, który ma ponad 400 pozytywów i twierdzi, że wody sprowadza z Anglii. Zadałem pytanie odnośnie Lacoste "Style In PLay" wystawionej za niecałe 130 PLN. Pytanie dotyczyło korka. Mam oryginał i jest tam metalowy korek (tutaj jest potwierdzenie, że ma być metalowy - http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7014374-7010001.html). Sprzedawca poinformował mnie, że woda jest w 100% oryginalna ale korek jest plastikowy więc nie namawia mnie do zakupu - czyżby strach przed negatywem. Szkoda mi naiwnych ludzi, którzy płacą jak dla mnie duże pieniądze i otrzymują podróbki, może dobre ale zawsze podróbki. Dziwne jest, że tacy sprzedawcy dostają jeszcze pozytywy.
Za te drogie podróby, można przecież kupić MEXX'a, który jest OK no i oryginalby przecież.
Opiszcie wasze odczucia z zakupionych na Allegro perfum i ostrzeżcie innych.
dingo jest offline Zgłoś do moderatora