Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 68
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-02, 21:52   #9
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 68

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie też dziwi, że nie ma chociaż jednego punktu w mieście, żeby była nocna opieka weterynaryjna. Przecież w nocy też coś się może stać (albo np tak jak teraz w święto) i do rana może już być za późno.
Pamiętam, że moja koleżanka pędziła ze swoim psem 70km w nocy do innego miasta, bo tam był najbliżej punkt, który przyjmował całodobowo.

Ale też pamiętam jak kilka lat temu złapał mnie taki ból w kręgosłupie i nie mogłam się ruszyć. Obdzwoniłam wszystkich fizjo, jakich znalazłam w necie, ale nikt nie pracował, bo to był piątek 2 maja i wszyscy zrobili sobie długi weekend. Pamiętam, że płakałam wtedy z bólu i byłam załamana. W końcu powlokłam się do swojej przychodni a potem na sor, gdzie spędziłam 6 godzin.
U mnie niby jest kilka calodobowych klinik weterynaryjnych w miescie, ale najblizsza jest z 20 km od mojego miejsca zamieszkania. Jak mi pare tygodni temu kot zafundowal mini atak serca, bo stracil glos i myslalam ze mu cos utknelo w przelyku i sie dusi, to wrzucilam go do auta w srodku nocy i jechalam te 20 km z placzem sprawdzajac tylko co chwile, czy oddycha. Chcialabym, zeby calodobowy wet byl gdzies blizej, bo gdyby moj kot faktycznie wtedy sie dusil, to nie byloby nawet najmniejszych szans, zebym go dowiozla do weta odpowiednio szybko, zeby mozna bylo go uratowac. Moj "standardowy" wet jest oddalony o 5 minut jazdy autem, ale ta klinika niestety jest czynna tylko miedzy 9 a 18, w soboty krocej - chyba do 15 albo do 16, a w niedziele i swieta wcale. Wiec w razie W niestety trzeba zasuwac gdzies dalej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując