Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki perfum
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-27, 17:58   #93
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: perfumy Federico Mahora

Jeśli pracujesz dla tej firmy i jesteś jej dystrybutorem ,to znaczy że akceptujesz jej "Zasady".
Śmieszne są Twoje argumenty, nie napisałaś mi jeszcze dlaczego firma której tak mocno bronisz nie wypuści swoich 200 własnych kompozycji , (albo chociaż 3 !!!) , dlaczego nie zatrudni "nosów", projektantów flakonów, nie zapłaci ciężkiej kasy na promocję i reklamę danego zapachu...
Właśnie, bo lepiej jest pasożytować na popularności danej ORYGINALNEJ marki i zapachu.
Ciekawe czy byłabyś zadowolona gdybyś to Ty była producentem kosmetyków, poniosła ryzyko i koszty związane z produkcją, a jakaś "fm" by sobie zrobiła "kopie" Twoich produktów?
Nie żywię jakieś nienawiści, czy nawet niechęci do takich firm wypuszczajacych "rozlewane" perfumy Nie korzystam z tych produktów, wolę odkładać przez jakiś pieniądze i mieć satysfakcję, ze mam oryginalny produkt i nie dałam zarobić złodziejom ( bo nimi są jesli nie kupili praw ani nie mają licencji do produkcji danego zapachu )
I tu nie chodzi czy produkty "fm" są lepsze, gorsze, to jest oszustwo i tyle, bo dajmy na to zapach DOLCE VITA jest produkowany przez firmę Dior i ŻADNĄ inną
Nie broń jak lwica "swojej" firmy, bo wcześniej czy później docenisz naprawdę dobre i oryginalne produkty
I nie traktuj moich maili jako osobistego ataku (aż tak sie chyba nie utożsamiasz z firmą?), nie podoba mi sie tylko co robią firmy typu nicole, refan, fm, i inne tureckie wynalazki.

I dalej nie mogę pojąć i żadna obrończyni fm nie próbowała mi wytłumaczyć jak to możliwe że te podróby są często droższe od oryginałów(o czym pisałam w moim poporzednim poscie)?

Edytowane przez basia.plewik
Czas edycji: 2005-11-27 o 18:11 Powód: za dużo błędów zrobiłam <lol>
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora