Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdradziłam każdego mężczyznę, z którym byłam
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 09:45   #42
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdradziłam każdego mężczyznę, z którym byłam

Cytat:
Napisane przez requiem2 Pokaż wiadomość
Jeśli u mnie można mieć taką terapię na NFZ to się zastanowię. Ale nigdy na takiej nie byłam i nie wiem czego się spodziewać. Nie chcę być osądzana.
Wolałabym prywatnie, bo o lekarzach z NFZ nie słyszałam najlepszych opinii.
Relacje buduję bardzo często, więc ciągle jakąś mam. Mam tylko jeden problem. Nie umiem utrzymać takiej relacji dłużej.
Nie musisz się niczego spodziewać, ani się jakoś specjalnie przygotowywać. Nie będziesz osadzana, bo terapeuta poprzez rozmowę ma ci tylko pomóc w rozumieniu siebie. Sama musisz sobie uświadomić pewne mechanizmy, które kierują twoim zachowaniem, ich przyczyny i jak się tego na przyszłość wystrzegać. Poczytaj opinie w Internecie. Zdarzają się też dobrzy specjaliści, przyjmujący w ramach NFZ.

Coś trzeba w tym temacie zrobić, żebyś nie obudziła się w końcu sama i z poczuciem wstydu skoro chcesz monogamicznego i trwałego związku. Wierzę, że jeżeli przestaniesz wypierać swój problem i popracujesz nad sobą to uda ci się zatrzymać tę karuzelę zdrad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując