Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-01, 10:07   #13
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Nie zdążyłam odpisać na pytania o produkty w poprzednim wątku, więc zrobię to tu

Cytat:
Napisane przez elizka1987
Jak ten krem z lilla mai?
Byłam bardzo zadowolona. Świetny zarówno na dzień pod makijaż, jak i na noc. Pachnie mocno lawendą, ma cudowną konsystencję i stwierdzam, że to był najlepszy naturalny kosmetyk do twarzy jaki miałam.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa
Wow, pokaźne denko!
Bielenda, esencja- fajna?
Bielenda, krem wit C, sprawdził się?
Esencja jest bardzo słaba. Różową wersję radzę omijać, nie wiem jak ta druga się spisuje.
Natomiast krem był genialny Ma konsystencję masełka, dzięki czemu bardzo odżywiał cerę, a jednocześnie wspierał walkę z przebarwieniami i w połączeniu z serum z tej serii, przyniósł świetne rezultaty.

Cytat:
Napisane przez kasia6713
wodę różaną z Avonu lubię toniku pewnie nie zastąpi, ale używam jej do odświeżania twarzy przy np. upałach albo jak chcę zmyć krem z twarzy )olejek czy coś innego).

Co myślisz o tym kremie BB z Avonu? Zastanawiam sie nad nim od kilku katalogów, ale tak jakoś sama nie wiem...
Krem BB polecam tylko do cery suchej, bo jest bardzo nawilżający, odżywczy i skóra się po nim świeci. Jest to chyba najjaśniejszy krem BB jaki w życiu widziałam (a mam na stanie też kilka koreańskich), ma leciutkie krycie i przyjemnie pachnie. Nie zauważyłam żeby zapychał czy podrażniał, wręcz przeciwnie. O dziwo, byłam z niego bardzo zadowolona, ale na pewno nie każdemu przypadnie do gustu.

Cytat:
Napisane przez mala2806
Wow, ile produktów ! Gratulacje
Jak sprawdził się krem, olejek różany z bielendy i pomadka sylveco ?
Jeśli chodzi o Avon to wydaje mi się, że więcej tam bubli niż perełek i kosmetyków z dobrym składem. Zraziłam się kiedyś, już nawet nie pamiętam czym i dawno nic nie miałam.
Co do kremu z Bielendy, potwórzę to, co napisałam wcześniej: był genialny Ma konsystencję masełka, dzięki czemu bardzo odżywiał cerę, a jednocześnie wspierał walkę z przebarwieniami i w połączeniu z serum z tej serii, przyniósł świetne rezultaty.
Olejek różany też super, na pewno do niego wrócę, bo moja cera bardzo się z nim polubiła. Teraz używam naturalnego olejku z Nacomi, który jest okropny i żałuję, że nie kupiłam drugiego różanego. Bielenda super rozpuszcza makijaż, świetnie zmywa się z twarzy i daje uczucie ukojenia, odprężenia. Mega
Pomadka Sylveco pod względem nawilżenia i odżywienia ust też zasługuje na pochwały, jest naprawdę dobra. Ale denerwowało mnie to, że przez ten rokitnik w składzie barwiła usta na pomarańczowo. Używałam jej tylko w domu, bo wstydziłabym się tak wyjść z domu
Z Avonem wiadomo jak jest, sporo bubli i taniochy, ale nie wszystko jest złe. Są produkty, które są bardzo dobre i wręcz kultowe, ale zgodzę się, że jeśli chodzi o składy to są jeszcze daleko w tyle nawet za drogeryjnymi produktami.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując