Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Program ambasadorka Garnier-moje sposoby na sliczną cerę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-27, 13:44   #1
psitulmamki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1

Program ambasadorka Garnier-moje sposoby na sliczną cerę


Moja cera jest cerą naczynkową a miejscami ma tendencje do błyszczenia co jest dla mnie ogromnym mankamentem.Powiedziawszy szczerze odkąd zaczęłam używać sprawdzonych kosmetyków,które poprawiły stan mojej cery eksperymentowałam używając różnych produktów-ale nadszedł czas i dla mnie że znalazłam w końcu te odpowiednie dla mojej cery.
Mój program pielęgnacyjny składa się z następujących etapów:
1:OCZYSZCZANIE-UŻYWAM ŻELU DO MYCIA TWARZY NIVEA VISAGE YOUNG-DOSKONALE OCZYSZCZA CERĘ I NIE PODRAZNIA MOICH 'PAJĄCZKÓW NA' TWARZY
2:TONIZOWANIE-ODŚWIEŻAJĄCY TONIK NORMALIZUJĄCY KOLASTYNY-UKOJENIE NA MOJĄ ŚWIECĄCA MIEJSCAMI TWARZ
3:KREM NIVEA NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ-SPRAWIA ZE BUZIA JEST NAPRAWDĘ GŁADKA I ŚLICZNIE WYGLĄDA
4:ODŻYWIANIE-MASECZKA LIRENE-FOLACYNA REGENERUJĄCA-UŻYWAM CO TYDZIEŃ-NAKŁADAJĄC GRUBĄ WARSTWĘ I NAPRAWDĘ ODŻYWIA SKÓRĘ
5:ZMYWANIE MAKIJAŻU-NIEZAWODNE MLECZKO ZIAJA DO CERY NORMALNEJ Z NAGIETKIEM SPRAWIA ŻE ŻADEN MAKIJAŻ NIE MA SZANS ZOSTAĆ NA NOC



Moja cera dzięki tym kosmetykom jest naprawde świeża i zadbana i testując już różne wiem że te nie podrażnią mi cery jestem ich wierną fanką,no chyba że najdzie mnie ochota na wypróbowanie czegoś innego i polubię inny kosmetyk...kto wie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (92,0 KB, 64 załadowań)
psitulmamki jest offline Zgłoś do moderatora