Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-26, 12:43   #2709
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
a dziękujemy- jest ok więc byłyśmy na basenie
nie wiem czy pomogły olejki eteryczne do kominka, nawilżacz czy płyn do kąpieli, ale dziś już bez kataru była
To super

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A u nas swieto bo 6 dzien pod rzad chodzenia do zlobka (dotychczas tydzien to byl max bez choroby) mam nadzieje ze nie zapesze ...
Oraz Emi dzis po raz pierwszy weszla sama do sali na nozkach i nie plakala ! jeeeej

Musialam natomiast przesunac godziny pracy i teraz ja mala zaprowadzam na 8:45 i odbieram 16:15. Szkoda, ze nie moze mnie tu wesprzec maz, ale to budzenie jej o 6:30 bylo koszmarem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo, oby jak najdłużej była zdrowa szkoda, że mąż nie może nic pomóc, blisko chociaż macie, a w końcu zmieniasz żłobek ?
My pracujemy długo, ale przynajmniej nie musimy budzić dzieci, nie wyobrażam sobie tego ;-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
A u Kornela gil leci trzeci tydzień... za to spędziłam fajny dzień na zabawie z synkiem i popołudnie z obydwojgiem moich maluchów.
Gratki za frekwencję żlobkową [emoji122]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeci tydzień a Ty jeszcze tyle siły … super mama
Ja po 2 tygodniach wymiękam a chata woła o ratunek ;-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hej. Szybciutko maluszki wstają, ja budzę o 07:00, gdy do żłobka idzie, jak wrócę do pracy, to żeby przykładowo na 08:00 się wyrobić, to będę pewnie budzić jak Wy, a sama wstawać w środku nocy, czyli o 05:00-05:30 [emoji33]
Moje dziecko zmienia się w wampirka - drugi górny kieł na stanie [emoji28] a kataru końca przez to nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje ząbka też widzę u Was powoli, przynajmniej ja tak u nas oceniam, długo czekaliśmy za drugą dolną dwójką
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując