Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 23:22   #2712
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
To super



Brawo, oby jak najdłużej była zdrowa szkoda, że mąż nie może nic pomóc, blisko chociaż macie, a w końcu zmieniasz żłobek ?
My pracujemy długo, ale przynajmniej nie musimy budzić dzieci, nie wyobrażam sobie tego ;-)



Trzeci tydzień a Ty jeszcze tyle siły … super mama
Ja po 2 tygodniach wymiękam a chata woła o ratunek ;-)



Gratuluje ząbka też widzę u Was powoli, przynajmniej ja tak u nas oceniam, długo czekaliśmy za drugą dolną dwójką
Mysle o zmianie nadal ,ale chyba juz nie w tym roku. Skoro mala wreszcie sie tam zaadoptowala , no i krzywda sie jej nie dzieje to nie chce jej chwilowo nowych stresow dokladac.
Jest tez problem ,bo nie ma zadnego innego tak blisko nas. Zaczelam wiec chodzic na jazdy doszkalajace autem i mam wielkie postanowienie zaczac jezdzic . Planuje kupic jakies niedrogie auto w automacie i sie w koncu przemoc ...
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Mój wciąż nie ma jednej dolnej dwójki, a na z drugiej strony już wyżyna się 3 i 4.
Jakoś dziwnie mu te zęby wychodzą.


Hej dziewczyny! Intensywny długi weekend za nami. Byliśmy u mojej mamy i u kuzynki. W końcu odwiedziłam Warszawę. Jednak to i tak było za krótko, bo zabrakło czasu, żeby spotkać się ze wszystkimi znajomymi i rodziną. Może za jakiś czas uda się ponownie pojechać, na dłużej.
Widziałam się za to z przyjaciółkami, z którymi nie widziałam się 2 lata i z drugą, z którą nie widziałam sięod roku.


Wysłane z mojego SM-A037G przy użyciu Tapatalka
Super ,ze weekend udal ! wlasnie widzialam foteczki na fejsooku )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując