Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-28, 18:52   #2721
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja mam prawo jazdy od 9 lat, kurs za zarobioną pierwszą premię w banku [emoji3] automatem jeździłam właśnie w pracy, fajnie jest, choć z normalną skrzynią jestem bardziej czujna jako kierowca, bo w ogóle to jazda samochodem jako kierowca mnie zamula, spać mi się chce jak prowadzę, dlatego nie jeżdżę nigdy na tempomacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ! tempomatu to nawet nie próbowałam, mnie raczej nie zamula, ale nie znoszę jeździć po ciemku

Dostałam propozycje pracy, jutro mam jeszcze jedną rozmowę i po pewnie będę szukać regionalnej żeby się zwolnić. Teraz się trochę stresuje, ale muszę wykorzystać szanse

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A u nas Pani w żłobku sie poskarżyla ze Emi bije inne dzieci i wklada im palce w oczy ... niby bez powodu . Akurat! napewno jakis musial byc. Chodz jestem troche zdziwiona bo w domu nie ma takich zapedow. No ale zlobek to dzungla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tym etapie to chyba muszą sobie same poradzić i jej powiedzieć nunu skoro w domu tak nie robi. Na pewno szybko się oduczy a może ona się nauczyła od innego dziecka ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując