Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-30, 11:07   #2724
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
O ! tempomatu to nawet nie próbowałam, mnie raczej nie zamula, ale nie znoszę jeździć po ciemku

Dostałam propozycje pracy, jutro mam jeszcze jedną rozmowę i po pewnie będę szukać regionalnej żeby się zwolnić. Teraz się trochę stresuje, ale muszę wykorzystać szanse

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



Na tym etapie to chyba muszą sobie same poradzić i jej powiedzieć nunu skoro w domu tak nie robi. Na pewno szybko się oduczy a może ona się nauczyła od innego dziecka ?
Kciuki za rozmowę jak poszło?

W ogóle hej ja w niedoczasie, w tygodniu dni lecą jak szalone a weekendy chyba jeszcze szybciej, dobrze że ten weekend jest dłuższy jutro przychodzi nowa niania Oliwki na dłuższe zapoznanie a we wtorek już na cały dzień. Oby pobyła z nami dłużej niż miesiąc
Mam problem z Oliwką, bo za nic jej nie mogę przekonać do chodzenia w butach na zewnątrz :/ wpada w ryk na sam ich widok i nie wiem, co tu robić, przecież nie puszczę jej w attipasach na dworzu... a w domu ładnie chodzi :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

No a w ogóle to mieliśmy dzis mieć imprezkę halloweenową i mieli przyjechać koledzy starszaka, ale obaj się rozchorowali. A on o dziwo zdrowy, już ósmy tydzień [emoji1] szok i niedowierzanie [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując