Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-31, 12:37   #2729
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Dzięki, po 13 latach w jednej branży lekko nie było na rozmowach ;-)



Dzięki



Miałam jedną rozmowę przez telefon i zobaczymy czy zaproszą na kolejny etap, stanowisko o wiele bardziej ambitne, chciałabym zobaczyć tak na przyszłość kolejny etap bo to są dwa zadania, jeden na czas a drugi bez spiny czasowej. W przyszłym tygodniu jeszcze rozmowa na takie samo stanowisko jak idę, lepszy dojazd, ale słabsza firma to i zarobków spodziewam się mniejszych. W każdym bądź razie dałam wypowiedzenie i zgodzili się na miesięczny okres wypowiedzenia, po godzinie miałam telefony z gratulacjami bo u nas straszne plotkarstwo było ;-)

Kciuki za nianie żeby była cudowna i długo z Wami została. Kurczę może to kwestia butów, chyba bym wzięła do sklepu i z nią poprzymierzała albo kupić i niech pochodzi po domu jak się przekona to zostawisz. My mamy fajny model z lasockiego to sama sobie zakłada.

U nas halloween się udał , byliśmy u kolegi Agatki, w przyszłym roku dołożymy porządny makijaż ;-)



Haha to jest hit najpierw przyczytałam Twój komentarz i myślałam, że baby jest w 8 t.c.
hahahahahaha
ale tak na serio to ciekawe ktora z nas tutaj oglosi pierwsza dobra nowina (raczej nie ja ;p)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując