Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-20, 15:32   #4224
katarzynalazzeri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Dzień dobry. Jestem reporterką programu "Czarno na białym", TVN24. Zajmuję się tematem zdrowia psychicznego kobiet, które dowiadują się w ciąży, że ich dzieci są obciążone wadami letalnymi. Szukam dziewczyn i kobiet, które chciałyby ze mną porozmawiać o tym jakie wsparcie i od kogo dostały w tym trudnym momencie. Jak wyglądała i wygląda systemowa pomoc państwa i co Waszym zdaniem w tym systemie kompletnie nie działa. Kontakt do mnie: kasialazzeri@gmail.com

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Dzień dobry. Jestem reporterką programu "Czarno na białym", TVN24. Zajmuję się tematem zdrowia psychicznego kobiet, które dowiadują się w ciąży, że ich dzieci są obciążone wadami letalnymi. Szukam dziewczyn i kobiet, które chciałyby ze mną porozmawiać o tym jakie wsparcie i od kogo dostały w tym trudnym momencie. Jak wyglądała i wygląda systemowa pomoc państwa i co Waszym zdaniem w tym systemie kompletnie nie działa. Kontakt do mnie: kasialazzeri@gmail.com

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Dzień dobry. Jestem reporterką programu "Czarno na białym", TVN24. Zajmuję się tematem zdrowia psychicznego kobiet, które dowiadują się w ciąży, że ich dzieci są obciążone wadami letalnymi. Szukam dziewczyn i kobiet, które chciałyby ze mną porozmawiać o tym jakie wsparcie i od kogo dostały w tym trudnym momencie. Jak wyglądała i wygląda systemowa pomoc państwa i co Waszym zdaniem w tym systemie kompletnie nie działa. Kontakt do mnie: kasialazzeri@gmail.com
katarzynalazzeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując