Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poradzić sobie ze stresem przed nowa szkołą? Jak zawrzeć znajomości? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-11, 12:52   #5
Bryzka246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 125
Dot.: Jak poradzic sobie ze stresem przed nowa szkola?

Cytat:
Napisane przez lubie_paski Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz z tych nerwow, to juz mam nawet obiekcje czy dodac sobie te osoby do znajomych... liceum to dla mnie wlasnie tak jak piszesz nowa karta, nowy poczatek, tak mialo byc, szczesliwa bieglam do domu, ze sie dostalam, ze sie udalo, a teraz sie strasznie stresuje, a jak widzialam zdjecia tych dziewczyn to sie zalamalam. Makijaz to mnie stresuje szczegolnie, bo dziewczyny juz w gimnazjum sie malowaly, a teraz sie boje, ze bedzie jeszcze gorzej.
Olej ten makijaż! W liceum ludzie są zdecydowanie bardziej poważni i dorośli niż w gimnazjum. Na prawdę nikt nie powinien się czepiać braku tuszu na Twoich rzęsach! Powiem Ci z mojej perspektywy. Maluję się jak idę do ludzi (podkład, korektor, puder, rzęsy, czasem nawet bronzer, rozświetlacz czy pomadki, choć to nie za często). Ale totalnie nie zwracam uwagi na to czy ktoś inny ma podkład na buzi.
Wiem, że z osoby zamkniętej w sobie ciężko nagle stać się duszą towarzystwa, ale trzeba próbować nawiązywać kontakty z nowymi ludźmi.
Będąc "starą" Bryzką z gimnazjum pewnie wcale nie udzielałabym się na klasowej grupie, na spotkanie albo bałabym się pójść, albo trzymałabym się z boku, bojąc się, że ktoś mnie wyśmieje czy będzie mi dokuczał. Ale teraz staram się być "nową" Bryzką, która normalnie pisze na grupie, na spotkaniu stara się cały czas z kimś rozmawiać, być miła i pomocna.
Bryzka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując