Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poradzić sobie ze stresem przed nowa szkołą? Jak zawrzeć znajomości? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-11, 20:23   #13
Bryzka246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 125
Dot.: Jak poradzic sobie ze stresem przed nowa szkola?

Cytat:
Napisane przez lubie_paski Pokaż wiadomość
Gabrysia. Super, ze ci sie udalo Gimnazjum to jakas porazka, w podstawowce jeszcze przed przeprowadzka , kiedy to bylo, bylam jedna z najbardziej lubianych osob w klasie, wiec tak teraz mysle, ze chyba nie jestem jakas nienormalna, a viva ma po ptostu racje, ze nie trafilam na odpowiednich ludzi. Moze zapraszanie kogo sie da do znajomych to jest jakis plan

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Bryzka. U mnie problem nie tyle z tym, ze cos wyskoczy albo podskorna gula, lecz w tym, ze w przeciagu dnia czasem dwoch powstaja z tego nieestetyczne strupki, nie wiem jak to sie dzieje, poniewaz nie mam nawyku wyciskania, bardzo dbam o swoja cere i dbam o zdrowe odzywianie

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Dzieki za podpowiedz z tematami rozmow. Z tych nerwow nie pomyslalam nawet o takich banalach
Jakbym czytała o sobie. W podstawówce wszyscy bardzo mnie lubili, byłam dość "znaczącą" osobą w klasie. W gimnazjum była tragedia. Co prawda miałam ze 3 koleżanki, na które nie mogę narzekać. Ale klasowe gwiazdy skutecznie niszczyły mi życie. Częste zaczepki, żarty, wyśmiewanie za plecami sprawiły, że moja pewność siebie kuleje. Koleżanki co prawda były ze mną, ale publicznie bały się postawić gwiazdom. Z resztą one też były podobnie traktowane. W klasie powstały jakby trzy obozy: nasz, gwiazd i chłopaków, którzy zwykle byli ok względem wszystkich. Dopiero w połowie 3 klasy gwiazdy się uspokoiły i zachowywały się normalnie. Ba! Były nawet całkiem miłe, jakby zapomniały o tym co było wcześniej. Cóż, ja nie zapomniałam. Oczywiście nie wszystkie dziewczyny były takie złe.
Teraz w liceum nie liczę na całe grono przyjaciółek. Chcę mieć po prostu dobre relacje ze wszystkim, mieć z kim porozmawiać na przerwie, czasem spotkać się po lekcjach.
Bryzka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując