Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poli polakierowane pazury:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-13, 02:51   #153
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Poli polakierowane pazury:P

Cytat:
Napisane przez Pola21 Pokaż wiadomość
Ja Halloween nie lubię, więc płytek z motywami tego święta nie kupuję Wyłamałam się dla tej z nr 106 z Creative, bo nietoperze mnie rozwaliły i musiałam je mieć Na te z Clear Jelly choruję od dawna, muszę w końcu zamówić chociaż kilka, bo zwariuję A co do remontów, to ja zawsze wszystko chcę robić sama, bo uwielbiam Męczyłam się cały tydzień, przychodziłam z pracy 0 16 i do późnej nocy maltretowałam swoje cztery ściany, o dziwo, paznokcie to przetrwały chociaż może dlatego, ze są dość krótkie obecnie.

Zaciekawiłaś mnie tym swoim zdobieniem... wcierałaś pyłek w stemplowane paznokcie? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, nie zakryło Ci to wzorku? Nigdy tak nie robiłam, brzmi interesująco, poproszę o szczegóły
Uwielbiasz remonty?? Chyba Ci sie oswiadcze, LOL. Niestety w moim otoczeniu nie ma nikogo kto uwielbia remonty, a czeka nas tez na wiosne. Trzeba troche dom ogarnac.

Co do zdobienia, to nie chodzilo o to, zeby caly paznokiec pokryc pylkiem, tylko o to, zeby tylko wzor byl pokryty wtartym multichromem. Jedyne czego nie powinnam robic to robic tego jako naklejek, po czym zostawic je na caly dzien bo mi sie znudzilo . Jesli mialabym robic jeszcze raz, robilabym chyba bezposrednio na paznokciu. Pomalowany bazowym kolorem paznokiec pokryj matowym topem. Albo zmatow sam lakier bloczkiem, z tym ze to rozwiazanie chyba bardziej sie sprawdzi przy hybrydach. Pewnie mozna tez uzyc matowego lakieru, ale ja nie przepadam, wiec mam tylko dwa czy trzy i nie mialam koloru. Chodzi o to, ze pylek nie bedzie sie trzymal matowego podloza. Na to stempluj wzor, z oczywistych wzgledow drobne i cienkie linie sie nie sprawdza. Ja robilam liscie. Najlepiej byloby stemplowac hybryda, ale jak sprobowalam to sie okazalo ze moj hybrydowy lakier do stempli sie zepsul, nie wiem co sie stalo . Nie jestem zachwycona, bo troche kosztowal . Wzielam lakier do stempli do folii Moyry, czarny. Jest przeznaczony do klejenia folii na wzory, wiec uznalam ze do pylkow tez sie lepiej nada niz zwykly lakier do stempli. Potem wcieralam pylki we wzory malutkim pedzelkiem, tak zeby skoncentrowac sie na wzorze. Jak uznalam ze gotowe oczyscilam duzym pedzlem reszte pylku. Robilam to niestety na macie, i okazalo sie ze matowy lakier sie nie sprawdza jak trzyma sie taki decal troche dluzej. Zawsze robie na Wet&Wild wetshine, i nie ma problemu nawet po miesiacu, ale ten matowy byl kruchy juz nastepnego dnia. Jakos udalo mi sie uzyc tych decali, na szczescie zrobilam na zapas, wiec bylo co niszczyc, ale nastepnym razem bede robila od razu na paznokciach. Drugi problem jest taki ze lakiery Moyry sa bardzo napigmentowane i przy wcieraniu a potem przy kladzeniu na paznokciu i pokrywaniu topem jakby troche puscily kolor i zmienily kolor bazowego lakieru. Jesli bedziesz chciala robic pylki multichrome na zwyklych lakierach to pamietaj ze musisz jako pierwszego top coat uzyc water based top coat, albo, jesli nie masz, to peel-off base coat jako top coat. Potem dopiero normalny top, bo jesli polozysz normalny top od razu na pylek, to zniszczysz efekt chrome. Uff....

Pazury jak zwykle swietne, jak mam takie to uwazam ze dlugie . I przy remoncie mialas czas w tym dlubac... Podziwiam. A Halloween tez nie lubie, denerwuja mnie hordy przebranych dzieciakow bez przerwy dzoniace do drzwi, tak ze zasadniczo wystawiam koszyk ze slodyczami na laweczke przed drzwiami i odlaczam dzwonek . Natomiast uwielbiam halloweenowe pazury - te wzystkie pajaki i pajeczyny, nietoperze, cmentarze, czarownice, koty, ksiezyce zlowrogie i kolory fioletu, czerni i pomaranczy .

Sie wzielam i rozpisalam. CJS ma jeszcze nowsze nowe plytki, no jak zyc???? Ostatnio wlasnie robilam sloneczniki na pazurach z ich plytki, nameczylam sie wsciekle, i niczego mnie to nie nauczylo . Co zobacze nowe plytki, to zaraz musze miec. Wez i sporowadz sobie kilka, moze wynajdziesz jakis sposob uzycia bez stresu, wyprobowywania 10 lakierow i 5 stempli, oraz straty kilku godzin . Ja nie wiem, czy ja jakas wyjatkowo jestem tepa do tych plytek??? Chociaz czytalam na roznych forach i i wiekszosci panuje opinia ze one istotnie sa trudne w uzyciu. Ale jak ogladasz na youtube, to bezproblemowo, LOL. Swiat w Youtube jest lepszy .
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując