Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poli polakierowane pazury:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-06, 03:19   #168
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Poli polakierowane pazury:P

Cytat:
Napisane przez Pola21 Pokaż wiadomość
Co do paznokci, to racja te trzecie niezbyt mi pasowały... Prawdopodobnie w poniedziałek dotrą do mnie płytki z Creative i cała reszta zamówienia z Hipnotic odłożyłam trochę kasy i zrobiłam mega zamówienie, lakiery, płytki... nie mogę się doczekać chociaż jestem trochę rozczarowana, bo nie mieli w sprzedaży 113, tej do warstwowego stemplowania...ale może kiedyś się pojawi, to dokupię mam tak samo, ciągle coś mnie skusi, chociaż już nie mam gdzie tego trzymać
Twoje pazurki robione KADS super chyba się skuszę jeszcze na te płytki, bo muszę w końcu spróbować tego stemplowania warstwami... pozdrawiam
No widzisz, to musze sie pochwalic - do mnie przyszly plytki z Creative wczoraj, w tym 113, ale ja robilam przedplate chyba jeszcze w Lutym, bezposrednio z ich strony. Szybko wyslali, to musze przyznac - jak sie zorientowalam ze sa na stronie Hypnotic, to napisalam emaila, bo jakos nie dostalam ani potwierdzenia zamowienia, ani wysylki, i odpowiedzieli mi chyba w 5 minut podajac tracking number i informacje ze jest juz w Stanach, i dostalam ja trzy dni pozniej, czyli zanim sie pojawila na stroach w USA ktore maja Creative. Po tych wszystkich opoznieniach jakie mieli z powodu jakosci to bylo przyjemne zaskoczenie. W sumie poniewaz zrobilam przedplate, to wysylke mialam jakby za darmo, bo na przedplacie byl rabat.

A jakie lakiery zamowilas? Ja ostatnio totalnie zakochalam sie w lakierze bardzo malo znanej kompanii indie Ruby White Tips, multichromie o nazwie Five Horizons. Moze wstawie, ale problem polega na pazurach i mojej walce z overlay, ktorej niedoskonale polozenie chromy podkreslaja, co w realu jest malo widoczne, ale na zdjeciach niestety wychodzi.

A co do nie mam gdzie trzymac . Do mnie ostatnio wlasnie doszlo skumulowanie shopping spree na Ali i kilku innych dosc nierozwaznych finansowo zakupow, i nie mam nawet czasu tego posegregowac . Nie mam pojecia gdzie to poupycham, piwnica mi sie konczy . Na razie lezy w pudlach w szafie w sypialni, tylko patrzec maz sie doczepi ze nie ma gdzie spodni powiesic .

Dzieki za pozytywna ocene pazurow, niestety wlasnie ten overlay daje mi sie we znaki, czekam i czekam na nieodmaczlny i na razie kiszka. Te polygele ktore mam niestety odmaczaja sie w acetonie, czyli praktycznie za kazdym razem jak zmieniam mani. Zazdroszcze Ci ze mozesz wyhodowac takie pazurki, moje niestety pekaja jak sa dluzsze, a utrzymanie kciukow jest niemozliwe, bo wlasnie bokiem pazura wale w klawiature, i nijak sie tego nie oducze.

Przyjemniej reszty dlugiego weekendu i daj znac jak sie spawuja nowe zakupy!
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.

Edytowane przez ShiMolly
Czas edycji: 2018-05-06 o 03:27
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując