Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-19, 20:35   #213
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Kafka a nie masz tam jakiejś osoby z którą masz najlepszy kontakt a która również jest w zespole projektowym? to byś podpytała i zrobiła rozeznanie. Choć faktycznie może to budzić niepokój.. A nikt inny, żaden przełożony, którego zakres działań w obrębie działu pokrywa się z Twoim nie brał udziału? Może dlatego Ciebie nie wzięli?
Faktycznie, nie było jeszcze jednej osoby, ale jej po prostu nie było w firmie.
To znaczy to spotkanie wyglądało tak, że najpierw gadały prezeski i zawołały moją szefową. Potem zawołały informatyka, a potem zawołały osobę od strony, powiedzmy, kontaktu z dostawcą produktu.
Teoretycznie ja nie byłam tam potrzebna, ale omawiali różne rozwiązania, gdzie ja wcześniej brałam udział w tego typu ustaleniach. Więc może nie było potrzeby mnie wołać, ale też głupio było mnie nie zawołać. Zwłaszcza, że byłam tuż obok i nie miałam zleconego jakiegoś pilnego zadania.

Podpytywałam, wszyscy mówią, że z palcem w nosie mi przedłużą umowę. No i tak jak mówię, było dużo sytuacji, które na to wskazują. No ale dobra no, co ma być to będzie.

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Dziewczyny przygotowywałyście kiedyś same albo dostałyście plan rozwoju zawodowego wewnątrz firmy? W związku z tym, że mój przełożony wraca niebawem z urlopu i mamy wrócić do tej rozmowy (choć głównie zależy mi na podwyżce ) to chciałabym się dobrze przygotować...
U mnie w korpo były robione takie oceny pracownika z planem zadań/rozwoju na najbliższe pół roku czy rok.
Ale tam były po prostu wpisane cele - co jest do zrealizowania i na kiedy. Ja bym jeszcze u Ciebie dodała co to wniesie dla firmy/co usprawni i co da Tobie.

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
a ja już mam w nowej pracy (którą uwielbiam!!!) umowę na czas nieokreślony, 1000zł więcej na start, teraz po okresie próbnym jeszcze 500zł netto więcej. No bajka Zastanawiam się tylko co ja tam robiłam..
Ale super!
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora