Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 08:37   #80
inemurimee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Izotek - cz.III.

[1=94f10d48125b1914ad73ad4 0b36553f3b912108a_5dbe188 25c7e0;87209031]w sumie tu już powinnaś mieć skórę bez skazy, w sensie tylko co nawyżej blizny i przebarwienia. dawka minimalna to minimum z minimum, niektórym potrzebne są wyższe dawki. nie poddawaj się, idź do swojego dermatologa i powiedz, że chcesz kontynuowac kurację i żeby ci zapisał chociaż jeszcze jedno opakowanie. ewentualnie znajdź innego lekarza co ci przepisze chociaż to jedno opakowanie, może inny dermatolog a może lekarz pierwszego kontaktu (mojej siostrze rodzinny przepisał jak nie mogła się dostać do dermatologa). mi mój dermatolog chciał zakończyć kurację na 5 miesiącach, przez co nawet bym minimalnej nie osiągnęła, mało by mi brakowało ale jednak brakowało. znalazłam innego dermatologa który przedłużył mi kurację do 7 miesięcy, tak że
wybiorę więcej niż dawka maksymalna. szkoda ryzykowac nieudaną kuracją jeśli mogłabyś wziąć chociaż 1 opakowanie więcej i liczyć na lepsze efekty.[/QUOTE]No właśnie mam jeszcze jedno opakowanie w razie czego. I sama nie wiem co mam zrobić już. Może faktycznie powinnam wybrać jeszcze to opakowanie. Teoretycznie powinnam je wziac, moja dermatolog przepisała mi dwa, chodź dawkę minimalna powinnam osiągnąć już przy tym opakowaniu. Ciężko znosze kuracje i odliczam już dni do końca, i nie wiem czy stać mnie będzie żeby zacisnąć znowu zęby na rzecz ogółu. :/ już tyle razy co ja chciałam to odstawić, jestem wykończona po prostu ta kuracja. Ale właśnie nie chce ryzykować nieudana kuracja przez pryzmat tego ile musiałam się nacierpiec.. Przynajmniej to cierpienie miałoby jakiś sens.. Cóż nie wiem, zostały mi dwa blistry. Mam kolejne opakowanie na 60 tabletek. Co kosztuje nie mało... Jak już kupię to musiałabym wziąć całość. Chodź przy mojej dawce to chyba tylko 20 dni dodatkowego leczenia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inemurimee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując