Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 10:54   #3158
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Witajcie! Nie było mnie tydzień i siedzę nadrabiam... a że jestem na zwolnieniu cały ten tydzień więc mam trochę luzu a kaszel to mnie mam wrażenie że momentami dosłownie zadusi

Co do dawania prezentów.. u nas kupujemy głównie rodzicom no i braciom. Jeśli jesteśmy na święta w Pl to wtedy też babciom. Ale w tym roku rodzicom i braciom wysyłamy prezenty. Ja lubie dawać ale mam odwieczny problem CO:co nfused:
A no i jeśli jest większa wigilia to wtedy dzieciakom coś kupujemy a już ciotkom i wujkom raczej nie.
Teściowa: zimowy szalik i kapciuchy ciepłe
Partner teściowej: koszulki schudł w tym roku 37kg! Więc prezent będzie bardzo praktyczny
Synkowi mamy już drewnianą kuchnię z akcesoriami
Mama: nie wiem.. myślałam o szkatułce na biżuterie ale jednak nie.. później o biżuterii i nadal nie wiem. Może jakiś sweter jej kupię i coś do tego..
Tata: zapewne jakiś alkohol jak co roku. Ma wszystko co potrzebuje.. pasji nie ma jako takich.. więc ciężki przypadek.
no i dla mojego brata i męża brata. Obaj młodzi.. nie mam kompletnie pojęcia
Mąż: najpierw chciał jakieś tam okulary. Zaraz sie rozmyślił.. Przychodzi i pyta: "A nie możesz mi dać po prostu pieniędzy?" I o tyle o ile na urodziny nie mam problemu żeby dać kasę tak na święta wolałabym coś kupić. No ale ostatecznie jeśli nie wymyśli nic to dam pięniążki.. W Aldi będą bokserki świateczne więc kupię i ewentualnie to dorzuce aby był jakiś akcent świateczny.




Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Mój mąż twierdził że wszystko ma i nic nie potrzebuje - żadnych prezentów na święta [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36][emoji36] jak żyć?

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

hmm... Zrób Mu jakąś niespodzianke!



Cytat:
Napisane przez Centheris Pokaż wiadomość
A ja tak pozytywnie...

W zeszłym roku, we łzach, napisałam tu, że siedzę sama w święta w Szkocji.

Prawda była taka, że siedziałam sama w święta w Szkocji z facetem, który po odcięciu mnie od rodziny natychmiast zdjął maskę, zaczął mną manipulować i okazało się, że jest alkoholikiem...

Po zebraniu sumy, jaką wydałam na... Nas oboje, żeby było na wakacje i pierwsze miesiące w Szkocji (nie, nie oddał, wręcz wedle jego obliczeń, ja mu wiszę kasę xD), wróciłam do domu, do kraju, oczywiście zerwałam. Odżyłam. Poznałam kogoś wspaniałego.

I teraz szykuję się do świąt w obu naszych rodzinach Co prawda, szukam pracy i trochę cięzko (Lublin), ale niesamowicie się cieszę, że jestem w domu, w kraju, z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i z osobą, która jest bardzo dobra.

Sorry za prywatę Ale dawno nie byłam na Wizażu i dziś odkryłam stary post. Cieszę się na święta, robię i kupuję ozdoby, planuję

W Auchan są śliczne ozdoby w guście Home&You, ale kilkakrotnie tańsze. Kupiłam wlasnie bombki -garbusy z choinkami na dachach.
Najważniejsze, że już jest dobrze! I życzę Ci aby było jak najlepiej!


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Też wracam w przyszłym roku i też mam nadzieję, że moje życie się lepiej ułoży. W UK, pomimo, że poznałam super ludzi to wciąż sobie nie ułożyłam życia. Mam wrażenie, że w Polsce może będzie mi trochę łatwiej... Też bym chciała, żeby moja historia się tak pozytywnie zakończyła
Na pewno wszystko się ułoży!!!

Ja kupiłam wczoraj w lidlu herbetę z tekanee o smaku ciastek spakulatiusów. pachnie bosko, ale smakuje tak sobie.....

Ja od dobrych kilku lat też pakuję prezenty w papier! Dla mnie to przeogromna frajda : love:

A co do kalendarzy adwentowych.. Jakoś nigdy nie miałam i nie korci mnie to za bardzo ale może już w przyszłym roku kupimy synkowi jakiś kalendarz adwentowy w tym roku widziałam fajny tomek i przyjaciele. Tam w okienkach były części które ostatecznie tworzyły chyba tor i pociąg
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora