Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-30, 16:48   #60
oilia
Przyczajenie
 
Avatar oilia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny!
Podglądam wizaż od dłuższego czasu (szczególnie tematy z kosmetykami azjatyckimi), ale w ogóle się nie udzielam, dlatego witam się grzecznie~

Jako że widzę, że lista polecanych sprzedawców jest edycji (nadal,prawda? ^^), to ode mnie mogę polecić f2plus1 (kupowałam z 3-4 razy i byłam zadowolona, jest duży wybór i ceny jak najbardziej w porządku, wysyłka tak samo, próbki~ )

Co do BB, obecnie używam Innisfree Air Skin Fit #2 , ale jako że niedługo Dzień Darmowej Dostawy, chcę się załapać na próbki Mizona CCC i czarnego Dr Jarta, bo potrzebuję czegoś jaśniejszego i 'żywszego' do mojej wysuszonej skóry - liczę na to, że choć jeden z nich nie zrobi mi syfu na twarzy (Innisfree jest pod tym względem super, żadnych problemów, tylko może mnie trochę wysusza? patrząc na recenzje w internecie) Wprawdzie dziś testowałam świetny podkład - wreszcie jasny! - ale był gęsty w porownaniu z kremem, przez co i jeszcze bardziej podkreślał mi suche skórki choć jakby co mam alternatywę^^

Długi post jest długi, wybaczcie, nie jestem przyzwyczajona do forum ^^ Uciekam pobuszować w poprzednich tematach odnośnie produktów do oczyszczania (sama przerzucilam się na drogeryjne produkty, z moim bb sprawdzają się super; wcześniej używałam jabłkowej foam z Innisfree, ale jest trochę zbyt ściągająca... no ale to pewnie tez wina mojej skóry, jest w fatalnym stanie, prawie jak papier ścierny :|)
oilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując