Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-27, 16:05   #44
AlexandraDuke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Biedroneczka_8888 Pokaż wiadomość
Mam taką bliska przyjaciółkę. Zwierzyła mi się, że chciałaby, jej facet też, ale ja boli tak bardzo,że nie ma opcji. I jeszcze, że on ma dość dużego i to dlatego ( oO). No poleciłam jej żel z durexa, który ją lubię do anala ( jak coś to taki fioletowy z aloesem z serii tych dużych opakowań) i tak jej mowilam jak na wizazu, ze rozluznic, pomału itd. No i ok. Pytam jej za jakiś czas,a ona, ze nie to chyba nie dla niej, bo boli niemiłosiernie. I słuchajcię wyszło wtedy jak to było u nich. Po prostu bawili się bawili, trochę paluszka etc i potem jednym praktucznie pchnięciem wchodził jej w tylek ( oO) serio. Może nie tak brutalnie, ale jednak.. Więc do wszystkich dziewczyn :
To trzeba delikatnie!! Ruchy posuwisto- zwrotne, z tym,ze co wejście to milimetr głębiej, a nie od razu tak na chama.. To nie gwałt w więzieniu.. Już nie mówię, że wczesniej to fajnie coś mniejszego,koreczek,palus zek.. A ode mnie powiem jeszcze,że mnie najlepiej zaczynać jak jestem na jeźdźca, sama kontroluje. No! To do roboty! ps: moja kumpela po tych radach jest bardzo zadowolona
pójdę za tą radą, mam nadzieję że będzie dobrze a jak nie to mojego TŻ tez wyrucham w dupeczke bo strasznie mnie to jara

Edytowane przez AlexandraDuke
Czas edycji: 2014-05-27 o 16:06
AlexandraDuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując