Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 17:42   #46
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja po jakiś 45 minutach anala nie czuję dupy :P nie jest to fajne bo jest mega rozciągnięra
Co kto lubi Ja na przyklad uczucie megarozciagniecia, rozepchania, rozluznienia, "rozpulchnienia" dupy czy jak tam to nazwac uwielbiam, wcale nie sprawia mi to dyskomfortu, jestem wtedy zazwyczaj niesamowicie podniecona i soki ciekna mi z cipki strumieniem
Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Hmm ciężko mi nazwać to odczucie, ale takie jakieś nie wiem.... pieczenie? I pojawia się ono nie na początku tylko właśnie jak trwa już stosunek.
Pieczenie moze oznaczac podraznienia sluzowki odbytu, jak jestes taka delikatna, to proponuje jeszcze wiecej lubrykanta. Co prawda zmniejsza to odczucia zwiazane z tarciem penisa (ktore tez moga byc przyjemne), ale redukuje tez ryzyko otarc i mikroskaleczen. Penis bedzie raczej wtedy "plywal" w Twojej dupie i odczujesz to mniej gwaltownie, ale samo rozciaganie odbytu tez moze byc niezwykle przyjemne
Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Ja na razie nie mam doświadczenia, bo skusiłam się dwa razy, ale nie taki diabeł straszny.
Dlaczego niby diabel? W koncu to niebianska rozkosz
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując