Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-19, 09:10   #39
emtebe
Raczkowanie
 
Avatar emtebe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: oln
Wiadomości: 64
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Najpierw trochę o mnie, czyli osobie którą BRAUN zaszczycił nowym Silk épil 7 Skin SPA.

Jestem 22 letnią studentką dzienną, przy okazji jeszcze pracuje na pełen etat i conajmniej co drugi dzień wciskam w plan dnia siłownię. Podsumowując - nie mam czasu absolutnie na nic. I jestem trochę leniwcem w pozostałych dziedzinach

Wiadomo, że jesień-zima to już zimno, mniejsza motywacja, a i czasu i siły brak, więc mniej nogi dbam. Jestem osobą używającą wyłącznie maszynek, choć w zasadzie nie wiem czemu tak jest (w sumie robiłam podejście do plastrów - prędzej zerwałabym całą skórę niż wyrwała włoski).

Nie spodziewałam się paczki toteż jak otworzyłam nastąpiło... przerażenie (pierwszy raz i "oj, chyba będzie bolało")



Charakterystyka na dzień przed - włoski ciemne, jeśli chcę świecić idealnymi i gładkimi nogami, codziennie - co półtora dnia maszynka konieczna, siedzą mocno w skórze.

Zestaw: depilator, dwie szczoteczki (obie bardzo miękkie, aż chce się je głaskać), zasilacz, baterie i na szczęście instrukcja obsługi również .

Wygląd - Depilator ma odpowiednią wagę - idealnie i pewnie leży w ręku, czuć, że jest to urządzenie wyższej klasy. Kolorystyka trafiła w moje serce, bo uwielbiam biały kolor, a błyszcząca wstawka - przepiękna i jak najbardziej kobieca.


Pierwsze podejście było ostrożne, jednak po chwili spokojnie przełączyłam na ten szybszy tryb. Uczucie jakby delikatne igiełki dotykały skóry, ale ból to na pewno nie był. Wręcz całkiem przyjemne uczucie. Krostki były, ale na chwilę, po pół godziny już miałam idealnie gładkie nogi.
Co do dokładności - wystarczyło przejechać 2 razy i od dwóch tygodni w końcu mam spokój z goleniem nóg.

Charakterystyka na 2 tygodnie po - dalej gładkie nogi!

Jeśli chodzi o szczoteczki - z tą do twarzy nie rozstaję się w ogóle. Twarz jest lepiej oczyszczona i wyraźnie bardziej wypoczęta. No i uczucie mycia - prześwietne!
Tą do ciała przetestowałam kilka razy, sprawdza się świetnie, ale jednak często czasu na nią brak.

Cena: dosyć spora, ja jako studentka raczej bym nie kupiła, ale powiedzmy sobie szczerze - cena idzie w parze z jakością. Precyzyjna depilacja, do tego nawet jak się trzyma go w ręku - czuć, że to nie jest plastik za 100zł tylko urządzenie wyższej klasy .

Podsumowując: świetny ułatwiacz życia! Z całego serca polecam dla Pań, które mają mało czasu, potrzebują wygody i... klasy. A Panowie mogą spokojnie kupować Silk épil 7 Skin SPA jako prezent pod choinkę.
emtebe jest offline Zgłoś do moderatora