Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub Recenzentki Braun Face
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-22, 12:43   #74
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Face

Ja tez już jestem po pierwszych testach

Ale zacznę od opisu samego produktu:
jest dla mnie bardzo atrakcyjny wizualnie, pięknie wygląda na półeczce w łazience, jest lekki. Montaż bardzo prosty

Jeśli chodzi o depilację to przyznam bez bicia, że z początku bardzo bolało, ale po pewnym czasie przyzwyczaiłam się i już nauczyłam się pod odpowiednim kątem przyłożyć depilator do twarzy i było lepiej Ale mam nadzieję, że włoski szybko nie odrosną, bo do najmilszych ten zabieg nie należał. Bardzo się przydało w tym wypadku lusterko z podświetleniem, gdyż usunęłam nawet najmniejsze włoski! Za pierwszym razem jak spojrzałam z takiego dużego przybliżenia na mój wąsik to się trochę przeraziłam :P

Nakładka czyszcząca z początku mnie rozczarowała, bo ona wykonuje tylko ruchy pulsacyjne a nie obrotowe. Jednak po zabiegu moja twarz była gładka i miła w dotyku. Używałam szczoteczki wraz z żelem do twarzy. Efekt naprawdę mnie zadowolił i przyznam szczerze, że nigdy nie miałam takiej gładkiej twarzy. Zwykły peeling jednak się umywa do takiego czyszczenia

Podsumowując pierwsze testy: jestem bardzo zadowolona i podekscytowana tym urządzeniem

Zobaczymy jak będzie się sprawował dalej
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora