Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 11:25   #4308
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXI!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Według Ciebie mogłoby nie pasować. Skoro by wybrał, to jemu najwyraźniej by pasowało. Trochę podwójne standardy

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Mi też wiele rzeczy się podoba, a jednak nie wyglądam w tym dobrze [emoji6] no i ja nie mówię, że będę suknię ślubną wybierać sama, pewnie wezmę mamę i kogoś jeszcze [emoji6] możliwe, że nawet pokaże TŻtowi koncepcje mojej sukni[emoji2] no i całość musi się zgrywać, więc trzeba to jakoś dobrać (suknie i garnitur) [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tyna_w0092 Pokaż wiadomość
Ja to nawet nie chciałabym wybierać sukni z facetem bo na każdą odpowiedziałby: Ty we wszystkim wyglądasz pięknie także żadna pomoc
No dokładnie, mój TŻ taki jest [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tyna_w0092 Pokaż wiadomość
Ja to nawet nie chciałabym wybierać sukni z facetem bo na każdą odpowiedziałby: Ty we wszystkim wyglądasz pięknie także żadna pomoc

Chociaż w sumie mogłabym mu pokazać sukienkę przed, ale nie na sobie tylko zdjęcie żeby miał mniej więcej obraz sytuacji, tak samo jak ja chciałabym zobaczyć w co się ubierze na ślub
Ooo o tym mówię [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora