Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-27, 10:48   #561
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jon też tak właśnie słyszałam, że uczulenie może wyjść przy którymś użądleniu dopiero. Noo bałam się bardzo na początku, że jej opuchlizna pójdzie na drogi oddechowe i miałam też schiza że połknęła tę osę [emoji85] Na szczęście nic się nie działo więcej.

Pestycyda ojejku, mam nadzieję że to nie bostonka :/

Xzora ooo to fajnie, że jesteś już gotowa na drugą ciążę Z tym brakiem @ leć go gin i ewentualnie do endo lub do gin-endo w jednym, żeby sobie posprawdzać hormony, zwłaszcza progesteron - o ile tego nie zrobiłaś już. Może są jakieś małe problemy i lepiej to podregulować przed zajściem w ciążę. Moja siostra cioteczna musi teraz właśnie przed drugą ciążą trochę podregulować hormony, bo mogłoby to wpłynąć na jej przebieg.

Do mnie nvc jakoś nie trafiło, sama idea ogólnie słuszna, ale ten język jest dla mnie zbyt sztuczny. O tej książce Atomic habits czytałam w poleconym przez Ciebie linku, bardzo ciekawie brzmi i trafia w punkt w moje i męża aktualne potrzeby pozbycia się złych nawyków i wyrobienia nowych, zwiększających naszą produktywność Na razie na urlopie ćwiczymy wczesne kładzenie się i wstawanie, we wrześniu będziemy pracować dodatkowo nad bardziej świadomymi zakupami spożywczymi, planowaniem posiłków i ograniczeniem do minimum jakiejkolwiek żywności przetworzonej. No i ja chcę wrócić do aktywności fizycznej, na razie próbuję rozruszać się we własnym zakresie w domu. Z książek to kupiłam w końcu "Self-reg" Stuarta Shankera i to pierwsza pozycja, którą zamierzam przeczytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując